Aktuality

Školní rok 2008/2009

Hledáme

Učitele pro výuku odborných předmětů oboru elektro

Učitele odborného výcviku pro obor elektro

Více zde »Informace pro žáky a rodiče

Podrobnosti o školním roce 2008/2009 najdete zde »ubytování
Úvodní stránka arrow Pro studenty    arrow Soutěže    arrow Turnaj v piškvorkách
Turnaj v piškvorkách – pIšQworky Tisk
Čtvrtek, 25 září 2008

Naše škola byla pozvána k účasti na středoškolských hrách v piškvorkách - pIšQworky. Historicky největšího turnaje v této logické hře se v celé České republice zúčastní odhadem až 15 000 studentů. Vítězové školního kola, kteří vytvoří 2 pětičlenné týmy pak budou moci naši školu reprezentovat v oblastním, v případě úspěchu i krajském a finálovém kole. To se uskuteční 21. listopadu v Brně. Pro absolutního vítěze jsou přichystány věcné ceny včetně adrenalinového odpoledne dle vlastního výběru (zorbing, skákací boty, terénní čtyřkolky, let kluzákem a mnoho dalších).


 

 

 

Dokaž, že právě Ty máš o kolečko (nebo křížek) víc:)

Více informací o výběru školního týmu žádejte u svých vyučujících matematiky a informatiky.

Bližší informace o celém turnaji získáte na http://www.pisqworky.cz

Turnaj pIšQworky pořádá občanské sdružení Student Cyber Games (http://www.scg.cz).

 

Stráky vyrobila a provozuje firma IT Profi s.r.o.   (Joomla powered. GNU/GPL licensed)